Головна Листи «Фокус на щастя»: на Золочівщині організували літні дитячі табори з майстер-класами та...

«Фокус на щастя»: на Золочівщині організували літні дитячі табори з майстер-класами та іграми

360
0

В умовах, яких живе вся країна з 24 лютого цього року, підтримка психічного і фізичного здоров’я дітей є дуже важливою. Щоб допомогти маленьким українцям відпочити, у Красненській громаді організували літні дитячі табори для дітей з родин внутрішньо-переміщених осіб та усіх охочих.

Ініціаторами такого дозвілля стали волонтери церкви ХВЄ (смт Красне) та проєкту DICIDE, забезпечує дітей харчуванням організація Word Central Kitchen.

Перший безкоштовний літній табір вже відбувся у селі Острівчик-Пильний, наступного тижня стартує у селі Балучин, а із 2 серпня – у селі Сторонибаби. Кожен такий табір триває чотири дні.

Для дітей організували різноманітні майстер-класи, веселі ігри, забави, спортивні змагання та рухливі вправи. А ще було багато нових знайомств та живого спілкування з однолітками, бо через навчання в онлайн-форматі та зміну місця проживання діти були позбавлені цього.

Діти з користю та весело провели час, отримали позитивні емоції та чудовий настрій. Адже щасливі діти – щаслива родина – успішна країна!