Головна Листи Інформуємо про стаціонарні номери телефонів екстрених служб, якщо на Львівщині зникне мобільний...

Інформуємо про стаціонарні номери телефонів екстрених служб, якщо на Львівщині зникне мобільний зв’язок

187
0

Якщо станеться так, що на Львівщині знову тимчасово зникне мобільний зв‘язок, а ви потребуватимете допомоги, додзвонитися до служб можна буде за допомогою стаціонарних телефонів.

Збережіть собі номери:

  • 101 – пожежна охорона
  • 102 – поліція
  • 103 – швидка допомога
  • 104 – аварійна служба газу
  • 112 / 032 259 60 31 – Гаряча лінія Львівської області

Щоб постійно мати доступ до найновішої інформації, придбайте радіоприймач на батарейках, а краще – на акумуляторах, він працюватиме довше (ідеально, якщо акумулятори заряджаються від сонячного світла).

«Під час повітряної тривоги перебувайте в укритті. Візьміть зі собою тривожну валізку з водою, їжею, необхідними ліками та теплим одягом. Зроблю все для того, щоб оперативно інформувати про ситуацію в області на всіх можливих майданчиках. Намагайтесь заспокоїтися і думати про добре. В окупанта зараз агонія. Вистоїмо!», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, напередодні, 10 жовтня, Україна зазнала масових ракетних ударів. Окупанти поцілили, як в об’єкти критичної, так і цивільної інфраструктури. Львівщина також зазнала кілька ракетних ударів, внаслідок яких більшість населених пунктів залишились без світла. Разом з тим, учора в користувачів мобільного зв’язку не було змоги зв’язатися з рідними.

За даними Львівобленерго, станом на ранок 11 жовтня, електропостачання відновили вже у всіх населених пунктах нашої області. Електро- та водопостачання у Львові також відновили у повному обсязі.

Більше інформації можна дізнатись під час брифінгу очільника області сьогодні у Медіацентрі, що на площі Ринок, 32. Брифінг розпочнеться одразу після завершення повітряної тривоги.