Головна Спорт Вихованці Львівської обласної спортивної школи здобули першість турніру з баскетболу

168
0

З 7 по 9 жовтня у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся турнір з баскетболу пам’яті Ярослава Пастернака.

За результатами змагань, першість здобула команда господарів – Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа -«Віта-Агро». На другому місці  гравці Баскетбольного клубу з міста Тернопіль. Третє місце — Обласна дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву із міста Рівне. Харківська команда Push Team Харків посіла четверте місце.

Кращі гравці команд: Антон Івашко з Львівщини, Максим Мануйлик з Рівненської області, гравець з Харківщини Іван Мазур та Олександр Палівода із Тернопільщини. Представники команди львівської школи вибороли ще кілька титулів. Так найціннішим гравцем турніру визнано Ростислава Сокуру, переможцем конкурсу штрафних кидків Сергія Сплату, кращий  снайпер – Антон Івашко.

У Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі спорту проводяться заняття в секціях армспорту, бадмінтону,, баскетболу, гандболу, велоспорту, греко-римської боротьби, карате кіокушинкай, регбі, настільного тенісу, боксу. Розклад спортивних занять можна переглянути за посиланням ТУТ.

Контактний номер телефону школи: +380 322 704 674, електронна адреса для листування: oblasna.djush@gmail.com