Головна Листи Ключове за добу: евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще майже пів сотні...

Ключове за добу: евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще майже пів сотні людей

45
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 48 людей, а до Перемишля зі Львівщини потягами вирушила 1361 особа.

«Ще 7 шкільних автобусів поїхали у Новояричівську, Оброшинську, Дрогобицьку, Перемишлянську, Стрийську та Сколівську громади. Нові автобуси слугуватимуть замість тих, які громади віддали на потреби ЗСУ або тих, які потребують заміни через тривалий термін експлуатації. Загалом 126 «школяриків» Львівська ОВА закупила централізовано за кошти обласного бюджету, співфінансування територіальних громад та залишкові кошти освітньої субвенції. Виробляють автобуси поступово – відповідно до ситуації у державі», – поінформував Максим Козицький.

Він додав також, що на Самбірщині у Стрілківській територіальній громаді реалізовують українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров‘я». В його межах для «первинки» за грантові кошти закупили автоматичний аналізатор крові, медичне обладнання і медикаменти, запровадили гаряче шкільне харчування у школах громади, придбали пароконвектомат для школи у селі Головецько, доповнили бібліотеку

«Понад 50 сімей з числа вимушено переміщених осіб, які знайшли прихисток на Стрийщині, отримали допомогу від благодійного фонду NEEKA Ukraine у межах співпраці з консультативно-координаційним центром при Стрийській РВА. Для ВПО надали постіль, подушки, розкладні ліжка, матраци, ковдри, пледи, гігієнічні набори, кухонний посуд», – резюмував Максим Козицький.