Головна Листи Львівська ОВА закликає користуватись лише перевіреними джерелами інформації про ситуацію в області

Львівська ОВА закликає користуватись лише перевіреними джерелами інформації про ситуацію в області

95
0

Зранку певні телеграм-канали поширили повідомлення про вибухи на Львівщині, однак це не правда. Інформуємо про офіційні джерела інформації про ситуацію в області.

Зранку 18 лютого сигнали оповіщення повідомили про повітряну тривогу на Львівщині. Загроза, на щастя, не справдилася. Однак окремі недобросовісні телеграм-канали почали поширювати інформацію про нібито вибухи на теренах нашої області.

Така інформація вже не вперше від початку повномасштабної війни поширюється у різноманітних недостовірних телеграм-каналах. Начальник Львівської ОВА Максим Козицький офіційно спростував цю інформацію.

«Телеграм-канали, які повідомляють про загрозу і не розповідають при цьому, звідки у них така інформація, швидше за все, поширюють фейки. Перегляньте, на кого ви підписані. Подбайте про свою інформаційну гігієну. Не дозволяйте собою маніпулювати», – зазначив Максим Козицький.

Наголошуємо, що першим офіційним джерелом, як може повідомляти про оперативну ситуацію в області є начальник Львівської ОВА. За його сторінками можна стежити у таких соцмережах:

  1. Фейсбук – https://www.facebook.com/maks.kozytskyy
  2. Телеграм – https://t.me/kozytskyy_maksym_official
  3. Інстаграм – https://www.instagram.com/kozytskiy.official/

Також про оперативну ситуацію в області повідомляють на сайті Львівської ОВА та у її соцмережах:

  1. Телеграм –  https://t.me/people_of_action
  2. Фейсбук – https://www.facebook.com/LvivskaODA
  3. Інстаграм – https://www.instagram.com/lviv_oda/

Про загрози ракетних ударів, початок та відбій повітряних тривог офіційно повідомляє телеграм-канал Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОВА. Підписатися на нього можна за посиланням – https://t.me/dczloda