Головна Листи Максим Козицький відзначив провідного консультанта Офісу підтримки родин військових у Львові підполковника...

Максим Козицький відзначив провідного консультанта Офісу підтримки родин військових у Львові підполковника Павла Проховника

15
0

За вагомий особистий внесок у наданні соціальної підтримки військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

Сьогодні, 1 лютого, начальник Львівської ОВА Максим Козицький нагородив годинником від голови обласної державної адміністрації підполковника Проховника Павла Миколайовича.

Провідний консультант Офісу підтримки родин військових Павло Проховник надавав професійні консультації та роз’яснення, допомогу у складанні та поданні документів, а також допомагав вирішити конкретні питання військовослужбовців та членів ïxніх сімей.

«Зараз дуже важливо по-особливому підтримувати сім’ї наших військовослужбовців, адже це рідні тих, хто зробив найсміливіший вчинок заради майбутнього нашої держави – пішов боронити її за зброєю у руках. Тому величне дякую вам, пане Павле, за професіоналізм та людяність, які ви вкладаєте у вирішення питань сімей наших оборонців. Дякую за відкритість. Дякую за вашу титанічну роботу в Офісі підтримки родин військових, а також у Західному регіональному центрі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими», – зазначив очільник Львівщини Максим Козицький.

Нагадаємо, Офіс підтримки родин військових відкрили у Львові з ініціативи Львівської ОВА. Він функціонує вже 1 рік та 8 місяців. В Офісі безкоштовно надають консультації сім’ям наших захисників та захисниць. Працює він на вулиці Коперника, 17. Контактний номер: 068 260 68 15. Усі наші воїни, ветерани, їхні сім’ї, а також близькі тих, хто загинув чи в полоні, можуть звернутися по допомогу у цей офіс.

Крім того, у Львові на вулиці Коперника, 17 працює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, куди просять звертатись сімʼї воїнів, які перебувають у полоні або зникли безвісти. Контактний номер: 0800 30 05 41.

Довідково:

Провідний консультант Офісу підтримки родин військовослужбовців, старший викладач кафедри поведінкових наук та військового лідерства інституту морально-психологічного забезпечення Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, підполковник Проховник опрацював та надав консультативну допомогу та супровід  у вирішенні проблемних питань у більш як 1200 зверненнях, що потребують безпосередньої комунікації з військовими частинами, військовими територіальними центрами комплектування та соціального захисту.