Головна Листи Системи оповіщення населення на Львівщині планують повністю модернізувати до кінця цього року

Системи оповіщення населення на Львівщині планують повністю модернізувати до кінця цього року

60
0

У січні 2024 року засоби оповіщення у Львівській територіальній громаді інвентаризували.

Цю роботу виконали фахівці департаменту з питань цивільного захисту ОВА спільно із представниками Львівської РВА та управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

За підсумками інвентаризації локалізували місця, де охоплення населення оповіщенням не достатнє. Упродовж цього року там будуть встановлювати додаткові кінцеві сигнально-гучномовні пристрої.

Йдеться про дві електромеханічні сирени, які модернізують львівські підприємства. Таким чином сучасні блоки керування дадуть змогу інтегрувати сирени старого зразка в нове електронне середовище.

До речі, ці електромеханічні сирени уже презентували жителям Добромільської та Рудківської територіальних громад. Проведені в цих громадах заходи з модернізації системи оповіщення надали змогу вивільнити матеріальні ресурси, які ще стануть в пригоді.

До слова, за Урядовим планом заходів модернізація місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення має бути завершена до кінця 2024 року.

«Оновлення систем оповіщення є пріоритетом Львівської ОВА, тому наш департамент активізував заходи з модернізації систем оповіщення області. Також щоденно триває комунікація з громадами області, їм надається методична допомога, в онлайн-режимі вирішується безліч поточних питань», –розповів директор департаменту з питань цивільного захисту Ігор Туз.

Закликаємо жителів області довіряти лише перевіреним джерелам інформації та не нехтувати сигналами оповіщення.