Головна Листи На Жовківщині вкотре виявлено стихійний скотомогильник

На Жовківщині вкотре виявлено стихійний скотомогильник

362
0

Сьогодні був здійснений виїзд в урочище Станіслівка, що поблизу села Боянець, Жовківського району після телефонного дзвінка одного із мешканців села Боянець – про це повідомив депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський.

У повідомленні було сказано, що позашляховик червоного кольору на польській реєстрації з причіпом поїхав скидати рештки тваринного походження в урочище Станіслівка. Виїхавши на місце разом із Юрій Петрань та Roman Behey та повідомивши національну поліції у Жовківську районі побачили, як екскаватор копає котлован і свіжо скинуті рештки. Автомобіля на місті не застали.

За декілька хвилин почали з’їжатися місцеві жителі, які ймовірно займаються дворовим забоєм тварин.

В ході спілкування було досягнуто згоди щодо подальшого вивозу решток тваринного походження на утилізацію на Жовківську філію ДП Укрветсанзавод. На місті також була присутня слідчо-оперативна група, Держпродспоживслужба і громадський інспектор Державної екологічної інспекції у Львівській області. Телефонували й сільському голові Пограничному Василю, який сказав , що в нього вихідний день і його немає на місті.

Про подальший розвиток подій проінформую згодом.

Бережіть природу і довкілля!!!

Ігор Муравський