Головна Коротко На Жовківщині знайшли артилерійський снаряд часів Другої Світової війни

На Жовківщині знайшли артилерійський снаряд часів Другої Світової війни

457
0
фото ілюстративне

Піротехніки ДСНС вилучили та знищили встановленим порядком 3 одиниці артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни

13 квітня о 09:30 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 122 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Даний боєприпас був виявлений 12 квітня поблизу с. Верещиця Яворівського району під час посадки дерев в лісі – повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Цього ж дня о 15:30 піротехніки ДСНС України вилучили та знищили встановленим порядком 2 од. артилерійських снарядів (122 мм та 75 мм) часів ІІ Світової війни, що були виявлені поблизу с. Сторонятин Жовківського району під час проведення земляних робіт.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.