Головна Листи Низький уклін за служіння людям

Низький уклін за служіння людям

178
0

Минулої неділі Україна відзначила День медичного працівника. Тож через газету хочемо привітати своїх лікарів-рятівників, дивовижних людей і професіоналів своєї справи.

Останні часи із екранів телевізорів та на шпальтах багатьох засобів масової інформації можна отримати лише негативну та кримінальну інформацію про роботу медичних закладів та їх працівників, що лякає та насторожує людей, яким необхідно звернутись до лікаря, особливо вагітним жінкам, які, звісно, переймаються здоров’ям та життям не лише своїм, але і своїх ще не народжених дітей. Мало хто задумується про матеріальний стан наших лікувальних закладів, їх «сучасне» оснащення та й про медичний персонал.

Про лікарів можна говорити різне, але ми бачили їхню щоденну каторжну працю. У них немає свят та вихідних, бо будь-якої миті їх можуть викликати на роботу. Неважливо чи це свято, чи друга година ночі — у лікарні є хворі з їхніми недугами і бідою, та їм необхідна фахова допомога.

Великий уклін і вдячність за врятовані життя та здоров’я хочемо висловити людині з відкритим і добрим серцем — Олександру Станіславовичу Паєнку, доктору медичних наук, професору, доценту кафедри акушерства та гінекології медичного університету, Заслуженому лікарю України. Ми чомусь звикли, що люди із такими високими званнями приймають лише в університетських клініках великих міст, але обласна лікарня закрита на ремонт, і ми без вагань поїхали за своїм лікарем, адже хтось із нас отримував допомогу від Олександра Станіславовича втретє, маючи вдома уже дорослих народжених із його допомогою здорових дітей, хтось вдруге довірився рукам і таланту лікаря та ліг під скальпель на операційний стіл, а дехто вперше, за порадою людей, маючи важку хворобу зі складним перебігом вагітності, але з нездоланним бажанням материнства приїхали до Жовкви, де лікують і професійно рятують людей.

На щастя, наші молитви були почуті, і нам пощастило зустріти в лікарні медиків- професіоналів із чуйними та відкритими серцями, адже нас очікували оперативні втручання, і ми прекрасно розуміли, що не кожний лікар здатний ризикувати і зробити для свого пацієнта більше, ніж зобов’язаний. Не кожен хоче брати на себе відповідальність за життя та здоров’я проблемних і складних пацієнток.

Передусім хочемо відзначити уважність, родинну чуйність, доброзичливість середнього медичного персоналу Жовківської центральної районної лікарні — акушерок, дитячих сестер. Не сподівалися, що в звичайній районній лікарні будемо огорнуті такою увагою та теплотою. Хочемо висловити свою безмежну повагу та вдячність за подарованих діточок всьому колективу лікарні та їхньому керівнику Ігорю Євгеновичу Шевціву, а також прекрасним людям зі справжнім даром лікувати та рятувати людські життя — завідувачу пологового відділення Федору Михайловичу Гринчуку, завідувачу гінекологічного відділу Михайлу Михайловичу Горбачу, педіатру Ірині Ігорівні Юхман та анастезіологу Володимиру Йосиповичу Журавецькому. Вони — лікарі від Бога!

Ці чудові люди є рятівниками-чарівниками, що не тільки рятують людське здоров’я та життя, але й плекають його від появи до народження, творячи інколи неможливі речі в безнадійних ситуаціях!

Щира Вам подяка, шановні медики, та низький уклін за Вашу таку нелегку та відповідальну роботу, турботу та допомогу, за Ваше служіння людям!

Світлана ГОНЧАР, Ірина ШВЕЦЬ,
Ірина ШОСТАК, Галина ПАУК,
Марта АСАДУЛЛАЄВА