Головна Листи “Подаруй тепло ЗСУ” – у приміщенні Львівської обласної ради відбувся майстер-клас з...

“Подаруй тепло ЗСУ” – у приміщенні Львівської обласної ради відбувся майстер-клас з виготовлення окопних свічок

172
0

До Дня Збройних Сил України у фоє Львівської обласної ради сьогодні, 6 грудня, відбувся майстерклас із виготовлення окопних свічок. До організації та проведення заходу долучилися працівники Львівської обласної ради, Львівської обласної військової адміністрації. Виготовлені під час майстеркласу свічки передадуть у військові частини, які зараз на передовій захищають Україну. Учасники заходу наголошують, що прагнуть передати захисникам корисні подарунки, як символ домашнього тепла і віри в перемогу.

«Шість більших окопних свічок достатньо, щоб підсушити військовий бліндаж. Маленька свічка горить до двох годин, більша – 6-8 годин. На цьому полум’ї можна готувати, підігрівати їжу, сушити теплом одяг», – розповідає волонтерка Ірина Сивак. Вона координує ініціативу мешканців Миколаївської громади -«Майстерня тепла».

«З лютого ми всі стали у волонтерський стрій. Роботи багато. Ініціатива «майстерня тепла», створена на основі молодіжного центру нашої громади. Ми шиємо теплі речі, плетемо маскувальні сітки, а зараз зосередилися на виготовленні окопних свічок. Волонтери провели майстеркласи у школах і таким чином ми залучили ще й школярів до цієї роботи, співпрацюємо також з громадськими організаціями, комунальними установами», – розповіла головний спеціаліст відділу освіти і спорту Миколаївської міської ради Наталя Лешковяк.

Ірина Сивак каже, що вже опанувала різні технології виготовлення свічок, які можуть довго віддавати тепло та загрівати воїнів на фронті. Свічки різного розміру виготовляють з порожніх бляшанок, картону, стружки дерева, воску та парафіну. 6 грудня, до Дня Збройних Сил України, у фоє Львівської обласної ради відбувся майстерклас із виготовлення окопних свічок. До організації та проведення заходу долучилися працівники Львівської обласної ради, Львівської обласної військової адміністрації. Виготовлені під час майстеркласу свічки передадуть у військові частини, які зараз на передовій захищають Україну. Учасники заходу наголошують, що прагнуть передати захисникам корисні подарунки, як символ домашнього тепла і віри в перемогу.