Головна Листи Реабілітаційний центр на Львівщині отримав в користування побутову техніку від благодійників

Реабілітаційний центр на Львівщині отримав в користування побутову техніку від благодійників

177
0

Напередодні, 30 червня, Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Галичина отримав від благодійників побутову техніку. Це вже четверта поставка приладів у заклади області, де проживають переселенці.

Реабілітаційний центр отримав холодильники, пральні машини, газові плити, електричні чайники, мікрохвильові печі, блендери, та електрообігрівачі.

Передача відбулась в межах спільного проєкту Львівської ОВА, ГУ Національної сервісної служби, World Vision International та ГО «Допоможемо разом». Його мета – підтримати місця масового проживання ВПО та забезпечити їх побутовою технікою.

Загальна вартість проєкту – понад 200 тисяч доларів, з яких майже 70 тисяч – допомога в натуральній формі.

Загалом проєкт розрахований на постачання холодильників, кухонних плит, морозильних камер, мікрохвильових печей, електрочайників, електрообігрівачів та блендерів у 21 заклад на території Львівської області, зокрема гуртожитки вищих навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, ліцеї, лікарні, школи тощо.

Нагадаємо, раніше побутову техніку отримали гуртожитки ЛНУ імені Івана Франка, НУ «Львівська політехніка» та Львівська академія мистецтв.