Головна Листи Регіональний ландшафтний парк «Надсянський» отримав відзнаку VII міжнародного конкурсу «Найкращі видавництва про...

Регіональний ландшафтний парк «Надсянський» отримав відзнаку VII міжнародного конкурсу «Найкращі видавництва про гори»

30
0

Авторами книжкових видань є співробітники Інституту екології Карпат НАН України, Державного природознавчого музею НАН України та Бещадського парку народового.

Цикл науково-популярних видань про природну та історику-культурну спадщину РЛП «Надсянський» – однієї з українських частин міжнародного резервату біосфери «Східні Карпати», який був представлений на VII міжнародному конкурсі «Найкращі видавництва про гори» (Польща), отримав спеціальну відзнаку конкурсу.

До циклу видань увійшли: книга «РЛП «Надсянський»: природна та історико-культурна спадщина», брошури «Рідкісні види рослин і тварин РЛП «Надсянський», «Еколого-краєзнавча стежка «Від витоків ріки Дністер до витоків ріки Сян», а також буклет «Дерев’яні церкви: історико-культурна спадщина сакральної культури».

Авторами цих видань є співробітники Інституту екології Карпат НАН України (О. Марискевич, І. Шпаківська, А.-Т. Башта, О. Кагало, Ю. Канарський), Державного природознавчого музею НАН України (К .Данилюк) та Бещадського парку народового (З. Невядомський).

Видання опублікували впродовж 2012-2021 рр. за фінансової підтримки обласного фонду охорони навколишнього середовища у Львівській області та Фонду Збереження Біорізноманіття Карпат (Словаччина).

Довідково:

VII міжнародний конкурс «Найкращі видавництва про гори» відбувся у вересні 2022 р. в межах 25-го міжнародного книжкового ярмарку в м. Краків (Польща). В конкурсі взяли участь 37 видавців з 6 країн (Австрія, Чехія, Канада, Польща, Словаччина та Україна), які надіслали 113 публікацій про гори.