Головна Листи Суб’єкти господарювання Львівщини, які поселили ВПО, за січень зекономили на електроенергії понад...

Суб’єкти господарювання Львівщини, які поселили ВПО, за січень зекономили на електроенергії понад 2 мільйони гривень

41
0

Для юридичних осіб Львівської області, які прийняли ВПО, електроенергію постачатимуть за вартістю як для побутових споживачів.

На підставі Закону України «Про ринок електричної енергії» Львівська обласна військова адміністрація спільно з ТОВ «Львівенергозбут» ініціювали забезпечення постачання електричної енергії юридичним особам області, приміщення яких використовуються для поселення внутрішньо переміщених осіб за ціною, як для побутових споживачів.

Відтак, за січень 2024 року вказані суб’єкти господарювання Львівщини спожили електроенергію, вартість якої за комерційною ціною склала б 3,4 млн гривень. А завдяки застосуванню ціни, як для побутових споживачів, ці суб’єкти господарювання області сплатили за спожиту електроенергію 1,19 млн грн. Економія коштів склала 2,21 млн гривень).

«Враховуючи наведене, зазначимо, що це дало змогу зменшити навантаження на бізнес в цей складний час та спрямувати зекономлені кошти на виплату зарплати працівникам і на розвиток підприємництва», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОВА Богдан Кейван.