Головна Листи У Львівському окружному адміністративному суді розглянуть справу щодо заказника «Торфовище Білогорща»

У Львівському окружному адміністративному суді розглянуть справу щодо заказника «Торфовище Білогорща»

121
0

26 червня 2023 року ухвалою Львівського окружного адміністративного суду відкрито загальне позовне провадження у справі про визнання протиправним та скасування рішення Львівської обласної ради «Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» № 907 від 29.10.2019 року.

Про це повідомив юридичний відділ апарату Львівської обласної ради.

У провадженні Львівського окружного адміністративного суду (суддя Клименко Оксана Миколаївна) знаходиться справа №380/848/23 за позовом Поглод Ганни Йосипівни до Львівської обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення Львівської обласної ради «Про оголошення заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» № 907 від 29.10.2019 року.

Підготовче засідання призначено на 18 липня 2023 року о 10:00 год., яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Чоловського, буд. 2, м. Львів, 79018.

НАГАДАЄМО, Львівська обласна рада 29 жовтня 2019 року проголосувала за створення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща». Заказник створено загальною площею 92 га в межах Львівської міської та Зимноводівської сільської рад з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на Головному європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу, унікальних фітоценозів рідкісних та зникаючих видів місцевої флори, а також підтримання біорізноманіття регіону.