Головна Листи У Львівському районі четверо людей отруїлись газами, які накопичились в підвалі

У Львівському районі четверо людей отруїлись газами, які накопичились в підвалі

60
0

Така висока концентрація газів ймовірно могла виникнути через процес гниття картоплі, яка була в підвальному приміщенні.

9 серпня о 19:45 рятувальники отримали повідомлення про те, що в с. Повітно, Львівського району в підвальному приміщенні двохповерхового житлового будинку, попередньо отруїлись невідомими речовинами четверо осіб.

До місця події направили рятувальників 15-ої державної пожежно-рятувальної служби м. Городок, відділення радіаційно-хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Львівській області, оперативну групу Львівського районного управління, медиків, працівників поліції, газову службу та інші невідкладні служби.

На місці події з’ясували, що четверо людей зайшли в підвальне приміщення будинку, де зберігалась картопля. Люди ймовірно втратили свідомість через вдихання небезпечних газів.

«Пожежно-рятувальне відділення в засобах індивідуального захисту органів дихання, провело роботи по витягуванню тіл з підвалу, також провели розвідку першого, другого поверхів житлового будинку та горища, перекрили газовий вентиль, забезпечили освітлення та обгородження місця події», – зазначили у ГУ ДСНС України у Львівській області.

Як зазначили рятувальники така висока концентрація газів ймовірно могла виникнути через процес гниття картоплі, яка була в підвальному приміщенні. Під час розкладу органічних матеріалів, таких як картопля, виникають різні хімічні реакції, які можуть виділяти небезпечні гази.

Внаслідок отруєння, загинули четверо людей – жінка 1956 року народження та чоловіки 1952, 1978 та 1971 років народження.

Причини та обставини події встановлюють правоохоронці.