Головна Здоров'я У Західноукраїнському дитячому медцентрі успішно прооперували підлітків з важкою деформацією грудної клітки

У Західноукраїнському дитячому медцентрі успішно прооперували підлітків з важкою деформацією грудної клітки

40
0

Цьогоріч у медзакладі виконали вже 7 таких оперативних втручань.

Як розповідають у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, по медичну допомогу у лікарню звернувся 16-річний Роман із важкою лійкоподібною деформацією грудної клітки. Мама хлопця розповіла, що прийняти рішення про хірургічне втручання допомогла нещодавня публікація медзакладу. У ній повідомляли про однолітка Романа з такою ж вадою, якого успішно прооперували у Центрі.

«Побачили цю публікацію і зрозуміли, куди маємо звернутись. Зараз син відновлюється після операції, і ми дуже втішені результатом. Чесно кажучи, я навіть не розраховувала, що хірургам вдасться настільки вирівняти грудну клітку. Це якби порівняти кратер вулкана і рівнину – так відрізняється синова фігура до та після втручання», – втішено розповіла мама хлопця.

Ще одна схожа історія в іншого підлітка із Львівщини, який також потребував хірургічного втручання з приводу деформації грудної клітки. Інформація про методи лікування такої вади у Центрі допомогла хлопцю визначитись із вибором лікарні та потрібних фахівців.

Андрій Кузик, доцент кафедри дитячої хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького, дитячий хірург, розповів, що у ЗУСМДЦ таких операцій виконують до 10 щорічно. Та цього року пацієнтів побільшало – уже виконано 7 втручань на грудній клітці різної складності, а також проконсультовано чимало пацієнтів, які мають ваду розвитку ГК. Зокрема, цікавим є випадок пацієнта з Херсонщини, який нещодавно виїхав з окупації, а зараз планує оперуватись у Центрі.

«Оптимальний вік для проведення хірургічної корекції – підлітковий та юнацький. Дуже часто підлітки самі наполягають на операції, адже їх турбує косметичний ефект. Тому їх цікавить досвід і результат в однолітків, і відповідно вони шукають інформацію у доступній формі у соцмережах. А відтак ніби «приводять» батьків в обраний медичний заклад», – каже Андрій Кузик.

Прийом у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відбувається за попереднім записом.

Обрати зручний час візиту можна, зателефонувавши до реєстратури у години роботи:

Пн–Пт – з 8:00 до 16:00 год.

(032) 270 22 07
(063) 189 70 50
(097) 150 70 53

Адреса: м. Львів, вул. Дністерська, 27