Головна Листи У Львові відзначили військових капеланів

У Львові відзначили військових капеланів

136
0

Сьогодні, 25 жовтня, у Будинку вчених у Львові, відбулися урочистості з нагоди Дня військового капелана.

Представники влади та військових формувань привітали священників різних конфесій, які здійснюють пастирську опіку у Збройних силах України.

Розпочали захід з пісенної молитви, яку виконав Вокальний ансамбль “ОРФЕЙ”.

Від імені Львівської обласної ради подяки військовим капеланам вручив заступник голови облради Юрій Холод.

Нагороди отримали молодший лейтенант, капелан військової частини А7077 о. Олександр Ройко, голова відділу військового капеланства Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ (ПЦУ) о. Олег Грициняк, молодший лейтенант, капелан військової частини А3913 о. Ярослав Фабіровський, військовий капелан Львівської архідієцезії Римсько-католицької церкви о.Олег Саламон, капелан Духовного управління військових капеланів Української євангельської церкви пастор Василь Черевко.

“Капелани – це також воїни. Ваш фронт – духовний. Ви щодня боретеся за людську гідність, за справжнє братерство і повагу між людьми всіх рангів. Ви боретеся за дух українського війська. Не маючи зброї в руках, ви допомагаєте нашим військовим зрозуміти та побачити свою потужну духовну силу, бо тільки з нею перемога стає справжньою, – сказав під час вітального слова Юрій Холод. – За час повномасштабної війни ви й ваші побратими несете службу всюди: на лінії фронту, в окупованих містах, у сховищах та лікарнях. Дякую вам за вміння щодня і в кожній хвилині бути поруч з воїнами та їхніми родинами!”.