Головна Листи У селі Замочок Жовківського району провели епідрозслідування

У селі Замочок Жовківського району провели епідрозслідування

2203
0

Усі особи, які контактували із хворою на коронавірус із Житомирщини, пройшли двотижневий карантин. У селі Замочок Жовківського району провели епідрозслідування.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів в.о. керівника департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

«Ми виявили шістьох осіб, які контактували із хворою жінкою. Всіх їх обстежили, ознак захворювання нема, їх стан задовільний. Ці люди уже пройшли двотижневий карантин, адже саме стільки часу пройшло після контакту із пацієнткою. Небезпеки зараження від тих осіб немає», – зазначив Андрій Васько.

За його словами, на Львівщині немає зафіксованих випадків хвороби, а всіх пацієнти з підозрою на коронавірус доставляє бригада екстреної медичної допомоги в інфекційну лікарню.

Андрій Васько також наголосив на тому, що обмеження контактів між людьми та введення карантину сприятимуть мінімізації ризику масового захворювання.

У зв’язку із припиненням планових госпіталізацій в усіх лікувальних установах області, буде значний резерв апаратів реанімаційного обладнання для підтримки пацієнтів з коронавірусом. Такі апарати передислокують до визначених лікарень.