Головна Листи У всіх районах Львівщини провели гаївки, щоб зібрати кошти на ЗСУ: з...

У всіх районах Львівщини провели гаївки, щоб зібрати кошти на ЗСУ: з головного за добу

69
0

Доба минула без повітряних тривог.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Евакуаційним транспортом у Львівську область прибули ще 17 вимушених переселенців. Окрім цього, евакуаційним потягом у Польщу з нашої області вирушили 1742 ВПО.

Сьогодні у селі Станків Моршинської громади відкриють пам’ятні дошки загиблим Героям Михайлу Яремчаку та Віктору Налапшому. Дійство розпочнеться о 12:00, на подвір’ї школи села Станків. Михайло Яремчак був командиром механізованого відділення. Загинув у квітні минулого року на Луганщині. Віктор Налапший навесні минулого року пішов добровольцем на фронт. Загинув у серпні 2022 року у Херсонській області. Пам’ятаємо. Пам’ятаємо подвиг кожного нашого Героя. Притягнемо до відповідальності кожного окупанта!

Бізнесмени в аграрній галузі на Львівщині можуть отримати фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів для реалізації бізнес-планів зі створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції. Це найдешевші в Україні кредити на проєкти з доданою вартістю. Докладніше про можливість – тут.

Підприємців Львівщини запрошують на навчання з отримання грантів. Інвест офіс спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розробили програму навчань для мікро-, малого та середнього бізнесу. В межах програми «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва» планують провести 30 тренінгів в 73 громадах Львівської області. Докладніше за посиланням.

Пожежний підрозділ військової частини А1108 у Дрогобичі отримав пожежний автомобіль. Це важливе поповнення у парку спецтранспорту підрозділу. Використовувати машину будуть як для військових, так і для цивільних завдань. Авто передали римо-католицький Орден Братів Боніфратрів та Дрогобицька РВА.

У всіх районах нашої області провели гаївки. Участь у них брали як діти, так і дорослі. Під час них ознайомили тих людей, які прибули у громади з інших областей, з місцевими великодніми звичаями, збирали кошти на допомогу нашим захисникам і захисницям.