Головна Листи В усіх громадах Львівщини встановили обладнання місцевих систем оповіщення населення

В усіх громадах Львівщини встановили обладнання місцевих систем оповіщення населення

67
0

В усіх 73 територіальних громадах Львівщини встановлено обладнання місцевих систем централізованого оповіщення населення. Загальна кількість одиниць сучасного гучномовного обладнання в області – 751, із них 504 – встановлені в 2022 році. На цю мету скеровано 13,8 млн грн:  3,9 млн грн – кошти обласного бюджету, 9,9 млн грн – фінансовий ресурс громад.

Про це під час засідання постійної комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОВА Ігор Туз.

«У межах Комплексної програми «Безпечна Львівщина» в громадах створюємо місцеві автоматизовані системи централізованого оповіщення. Закуповуємо, встановлюємо та підключаємо до територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення комплекти кінцевого обладнання та сучасні сигнально-гучномовні пристрої.

Оповіщенням ми охопили населення міст, містечок, сіл та селищ у 73 громадах. Відсоток охоплення оповіщенням у міських населених пунктах – 80%, у сільських – 57,3%.

На початок 2022 року лише 46 громад мали своє оповіщення», – розповів Ігор Туз.

За його словами, робота з удосконалення системи оповіщення в межах програми «Безпечна Львівщина» триває. У 2023 році 33 громади заявили про наміри модернізувати свої місцеві системи.