Головна Листи В Жовкві буде новий парк

В Жовкві буде новий парк

1030
0

У кожної людини у рідному місті є свої улюблені місця — ті, куди
приходиш, коли сумуєш або коли переповнений радісними почуттями.

Для жителів району «Нової Жовкви» (вулиці — Равська, Винники, Грінченка, Чайковського, котеджі) таким місцем стане новий парк ім. Андрея Шептицького, який було закладено минулими вихідними. Адже парки в місті є прекрасним засобом збагачення, а ще це місце, де можна культурно провести дозвілля, прогулятися, подихати чистим повітрям.

Завдяки ініціативній групі — Ігорю Олексину, Степану Сохнацькому, Сергію Ріпаку, Андрію Батючку — жовків’яни спільно з лісівниками висадили на місці нового парку 200 саджанців сосни звичайної, 150 — сосни веймутової, 200 — ялини європейської та стільки ж липи дрібнолистової. Окрім того, встановили дві альтанки. А розпочали цю важливу подію звичайно за добрим українським звичаєм з молитвою. Ієромонах о. Терентій, ЧСВВ, поблагословив і окропив добрий початок.

На сьогодні проведено обсадження по периметру парку. «Жива стіна» сприятиме захисту від докучливих вітрів, а також стане відгородженням паркової зони. В перспективі — планування ландшафту і наповнення території рідкісними і естетично привабливими видами дерев і кущів. А ще функціонуватиме спортивний комплекс (футбольне поле, волейбольне, бігові доріжки тощо), для малечі — каруселі, гірки, гойдалки, пісочниці та ін.

Зоряна КРЕХОВЕЦЬ