Головна Листи В Жовкві оновлюють дорожню розмітку

В Жовкві оновлюють дорожню розмітку

422
0

Міські комунальники зазделегідь дбають про безпеку школярів й не тільки їх. Усі пішохідні переходи поблизу жовківських шкіл фарбують заново. “Зебра” стає помітною для водіїїв автотранспортних засобів, а для школярів — більш безпечним місцем при переході міських вулиць.

У місті оновлено пішоходні переходи на вулицях Львівській (на світлині вгорі), Лесі Українки та Винниківській. Роботи здійснювали місцеві дорожники.

Двоколірні пішохідні переходи у нашому місті завдяки Жовківській міській раді з’явилися на таких вулицях, як Б. Хмельницього (3 переходи), Є. Коновальця (2), Гасина (1), Дорошенка (1) та Воїнів УПА (1), і розміщуються вони саме на тих проїжджих частинах, де спостерігається висока ймовірність дорожньо-транспортних пригод. До речі, червоно-білі пішохідні переходи наносять спеціальною фарбою для дорожньої розмітки. Вона містить спеціальні світло-відбивальні елементи,
завдяки яким «зебру» добре видно не тільки вдень, а й вночі, навіть при неяскравому освітленні на великій відстані.

А от, наприклад, пішохідні переходи у Чернівцях (на світлині внизу), де немає світлофорів, облаштували попереджувальними знаками на тротуарі — “Візьми дитину за руку”, “Зніми навушники”, “Сховай телефон”, “Велосипедист” тощо. Надписи є у найлюдніших місцях, зокрема біля шкіл та у центральній частині міста, і влаштували їх для того, аби акцентувати увагу пішоходів на русі транспорту та закликати бути уважними на дорозі.

Наш кореспондент