Головна Свято На Жовківщині в Надичах відбувся фестиваль “Свято врожаю”. Фото

На Жовківщині в Надичах відбувся фестиваль “Свято врожаю”. Фото

549
0

«Наша гордість, наше майбуття, наша творчість і мета велика»

Як швидко летить час! І в тому безупинному плині міняється все довкола, змінюються і люди, і оновлюється світ, закарбовуючи на календарі життя пам’ятні дати. Однією з таких стане і цьогорічний фестиваль «Свято врожаю-2019», яке проходило на теренах Надичівської сільської ради.

З молитвою і патріотичними піснями, виставкою місцевих та обласних майстрів, неймовірними розвагами для найменших, запашним кулішем, різнобарвними куренями радував фест присутніх. Цьогорічне свято стало доброю традицією відродження та вшанування історії родоводу. Із самого ранку линули веселі мелодії над Новим Селом. Гості та жителі поспішали на сільський стадіон, де мало відбуватися дійство. Люди з’їхались з різних куточків Розточанського краю, щоб представити себе, поділитися думками, пригостити та звеселити. До святкування приєдналися і гості — начальник департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, депутат Львівської обласної ради Андрій Дума та інші.

Як годиться, за українським звичаєм місцеві священнослужителі відправили подячний Молебень, і поблагословили та окропили дари хліборобських рук. Дівчатка у вишиванках привітали найпочесніших гостей хлібом-сіллю.

А  далі — святковий марш і представлення куренів. Кожен із них був напрочуд і співочим, і забавним, і дотепним, і поетично насиченим. Справжньою родзинкою фесту стала цікава фанзона,  де кожен охочий міг зробити світлини на пам’ять. Звичайно, і оформлення сцени було оригінальним. Скільки це треба було вкласти фантазії  та праці, щоб зробити таку красу! Голова Надичівської сільської ради Ольга Драган разом зі своїми помічниками постаралася на славу, аби всім було добре, затишно, ситно, весело та комфортно.

Розваги цього дня чекали і на наймолодших. Дітлахи залюбки бавилися та розважалися на надувних батутах, різних атракціях.

Підсумовуючи все це дійство, хочеться  вкотре засвідчити, що жителі Розточанського краю — гідні господарі свого села й готові надалі возвеличувати його славу, писати нову історію сучасності. 

Зоряна ГУМНИЦЬКА