Головна Листи Валерій Мошора: «Жовківчани зробили прикордонникам пасхальний подарунок»

Валерій Мошора: «Жовківчани зробили прикордонникам пасхальний подарунок»

370
0

Напередодні Великодня до голови Жовківської районної державної адміністрації Надії Щур звернувся начальник Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України, полковник Валерій Мошора. Начальник навчального центру запропонував до світлого свята Воскресіння Христового зібрати великодні подарунки для військовослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО та проходять підготовку в навчальному центрі. 

Ініціативу підтримали не лише в райдержадміністрації, але й керівники органів місцевого самоврядування, церковні громади та мешканці району. Завдяки їхнім зусиллям було зібрано велику кількість пасок, писанок та крашанок, копченостей та солодощів. Крім того, 80-ма літрами пального було заправлено волонтерський мікроавтобус, який і доставив святкові страви до місць дислокації військовослужбовців в Донецькій області.

Завдяки злагодженій роботі великодні подарунки були своєчасно доставлені в селище Зоря Володарського району до бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури «Великі Мости-2» та в смт. Сартана Маріупольської міської ради до бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури «Великі Мости-3». Тож 12 квітня, в день Воскресіння Христового, святковий стіл цих підрозділів був максимально наближеним до домашнього.

Також військовослужбовцям в зону АТО передали від волонтерів дві маскувальні сітки для техніки та засоби особистої гігієни, які зібрали освітяни Жовкви. А малюнки від учнів Жовківського району бійці одразу розвісили в місцях свого проживання та в місцях несення служби прикордонними нарядами.

Завдяки щедрості мешканців Жовківщини, святковий великодній сніданок чекав і на бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури «Великі Мости-1» та військовослужбовців відділу підготовки та перепідготовки інструкторів Кінологічного навчального центру.

Однак Великодні свята — це не лише «паска та ковбаска». Вже традиційно духовну підтримку воїнам-прикордонникам надають священики з міста Великих Мостів. Крім того, цьогоріч на Пасху, безпосередньо в зону АТО, приїжджали монахи ЧСВВ. Тож ніхто не був обділений увагою.

Від себе особисто та від усього колективу навчального центру висловлюю щирі слова вдячності керівництву місцевих органів влади району, особливо сіл Забір’я, Річок та міста  Дублян. Дякую церковним громадам, волонтерам та всім мешканцям Жовкіщини. Ми не забудемо вашої допомоги. Повірте, підтримка, яку ви надаєте, дозволяє військовослужбовцям з повною віддачею виконувати поставлені перед ними завдання і вкотре засвідчує, що армія та народ – єдині. За нами перемога!   

Начальник Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби, полковник Валерій Мошора.