Головна Герої Медаль за гідність і патріотизм Андрію Умрихіну

Медаль за гідність і патріотизм Андрію Умрихіну

220
0

Таку медаль вручив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов за плідну волонтерську діяльність Андрію Умрихіну — заступнику командира батальйону «Луганськ-1» ГУМВС України у Луганській області.

Завдяки мешканцям Жовківщини та священнослужителям УГКЦ Сокальсько-Жовківської єпархії зібрано одяг, взуття, шкільне приладдя, продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти. Все це передають як гуманітарну допомогу для інтернатів на Луганщині та  батальйону «Луганськ-1» волонтери   із ГО «Допомога Армії України – Жовква» Ігор Муравський та Андрій Вненкевич через нашого земляка Андрія Умрихіна, бійця міліцейського батальйону «Луганськ-1»

Відвідавши  Кремінську школу-інтернат та роздавши допомогу із Жовківщини  дітям, які у стані війни втратили надію та віру у щасливе хороше життя, Андрій Умрихін наголосив, що «Схід і Захід — разом. Ми — усі одна-єдина Україна!».

Діти з радістю зустрічали дорогих гостей. Із захопленням і гордістю вони демонстрували свої таланти бажаним гостям — співали, танцювали, розповідали вірші та дарували бійцям вироби, виготовлені власними руками.

«Я щиро вдячний усім Вам, наші жовківчани, за підтримку, допомогу, за те, що допомагаєте нам відвойовувати наше спільне УКРАЇНСЬКЕ майбутнє. Разом ми переможемо!» — наголосив Андрій Умрихін.

Слава Україні!

Андрій Горошко.