Головна Листи Влучання в обʼєкт енергетичної інфраструктури: наслідки атаки на Львівщину

Влучання в обʼєкт енергетичної інфраструктури: наслідки атаки на Львівщину

353
0

Про наслідки нічної атаки поінформував Максим Козицький.

«Хочу відзначити наших оборонців неба з Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України за блискучу роботу цієї ночі. Тільки ви знаєте, яких зусиль коштувало, щоб ця понад чотиригодинна тривога закінчилася на Львівщині без жертв та постраждалих.

На жаль, є влучання в обʼєкт енергетичної інфраструктури у нашій області. На щастя, про запровадження графіків відключення електроенергії у Львівській області станом на цю годину не йдеться», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Також очільник Львівщини  подякував за професіоналізм нашим вогнеборцям, які оперативно загасили займання (Головне управління ДСНС України у Львівській області).

«Цієї ночі ворог застосував проти України 151 засіб повітряного нападу. Це ударні безпілотники, балістичні, аеробалістичні, крилаті, керовані авіаційні та керовані зенітні ракети. Із них 92 нашим захисникам вдалося знищити.

Низький уклін титанам, які служать у складі зенітних ракетних підрозділів Повітряних Сил та Сухопутних військ, тим, хто захищає українське небо у складі мобільних вогневих груп, тим, хто вправно працює зі засобами радіоелектронної боротьби.

Як влучно зауважив наш Президент, у російських ракет немає затримок, як у пакетів допомоги нашій державі. У «шахедів» немає нерішучості, як у деяких політиків. Важливо розуміти ціну затримок і відкладених рішень. Системи «Петріот» повинні захищати Харків і Запоріжжя, потрібна ППО, щоб захистити людей, інфраструктуру, будинки та греблі. Партнери точно знають, що необхідно. Точно можуть підтримати. Потрібні ці рішення», – наголосив очільник області.