Головна Листи Якою є допомога ВПО Львівщини: інфографіка за тиждень

Якою є допомога ВПО Львівщини: інфографіка за тиждень

206
0

Внутрішньо переміщені особи Львівщини, завдяки роботі консультативно-координаційних центрів, продовжують отримувати допомогу від міжнародних організацій, зокрема Угорської екуменічної служби допомоги (НІА).

Результатом є 400 наданих цільових допомог у Стрийському районі, а також 23 запити по фінансовій допомозі у Червоноградському районі.

“Якісна робота консультаційно-координаційних центрів допомогла сформувати на наступний тиждень ще близько 580 нових заявок на фінансову допомогу. Зазначу, що за програмою НІА на кожного члена сім’ї передбачено 2220 гривень на місяць, а виплата здійснюється одразу за три місяці – 6660 грн”, – повідомила координаторка роботи центрів та радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.

Вона зазначила що в області активно працюють локальні осередки благодійного фонду “Карітас”.

“БФ Карітас-Сокаль допоміг 28 людям у Червоноградському районі, у Карітас-Жовква надали допомогу 39 особам у Новояворівську, а Карітас-Золочів сформував близько 10 особистих скерувань. Завдяки роботі БФ Карітас -Львів 86 осіб з числа ВПО отримали гуманітарну допомогу”, – додала Галина Бордун.

Також надають гуманітарну допомогу інші організації, зокрема завдяки роботі “Solidarites international” 12 осіб отримали фінансову допомогу у Новояворівському районі. У Яворівському районі БФ “Прем’єр Уржанс”  надав допомогу 22 особам, а ГО “Лісові ініціативи” забезпечило продуктовими наборами та засобами гігієни понад 200 осіб. До надання допомоги доєдналася також Яворівська РВА надавши 80 особам жіночий та дитячий одяг, а також дитяче харчування.

Нагадаємо, що консультативно-координаційні центри працюють у всіх районах Львівщини зі серпня. ККЦ існують на підставі наказу начальника Львівської ОВА Максима Козицького та є частиною медико-психосоціальної послуги Львівщини. Такі центри створені за підтримки 28 партнерів (міжнародних благодійних фондів та організацій), які забезпечують діяльність ККЦ разом з районними військовими адміністраціями.

Зазначимо, якщо ви хочете стати волонтером у консультативно-координаційному центрі у своєму районі або ваша організація бажає долучитись до партнерства та стати агентом позитивних змін у громадах Львівщини – заповніть форму за посиланням або пишіть на електронну пошту medpsysocial.aid@gmail.com. Актуальні адреси та номери для звернень у ККЦ вказані тут.