Головна Політика Ключове за добу на Львівщині: погодинні відключення електроенергії відбуваються згідно з графіком

Ключове за добу на Львівщині: погодинні відключення електроенергії відбуваються згідно з графіком

233
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Сьогодні на території нашої області знову застосували графік погодинних відключень електроенергії. Орієнтовний час відключень залежить від групи у якій знаходить та чи інша вулиця населених пунктів області. Більше інформації про графік та розподіл споживачів за групами можна знайти на сайті. Графік впроваджуватимуть не в повному обсязі, тому час відключення для споживачів становитиме орієнтовно три години”, – поінформував очільник Львівщини.

Також Максим Козицький нагадав, що від 21 жовтня на Львівщині діє заборона на використання усіх видів зовнішнього освітлення на час комендантської години, окрім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури, а також діє заборона на освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій – після завершення робочого часу суб’єктів господарювання, незалежно від організаційно-правової форми.

“Ця заборона діє для усіх. Порушників виявляють Поліція Львівської області та Патрульна поліція Львівської області”, – зазначив Максим Козицький.

За минулу добу одним евакуаційним потягом у Львів прибули 87 осіб і ще чотирма потягами у Перемишль зі Львівщини вирушили 530 людей.

“Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 15 тисяч 635 осіб. Повернулися – 15 тисяч 576 українців”, – додав Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1372 звернення щодо підозрілих людей та об‘єктів.