Головна Листи Жовківські підприємці долучилися до всенародної акції «Допоможи ближньому»

Жовківські підприємці долучилися до всенародної акції «Допоможи ближньому»

484
0

На допомогу медикам

У час, коли весь світ, в тому числі і Україна, потерпають від коронавірусу, кожен свідомий підприємець старається, зважаючи на можливості,  прислужитися своїй країні та її народу.

Жовківські підприємці також долучаються до всенародної акції «Допоможи ближньому». Так як і провідні швейні фабрики, ПП «НОВЕЛТІ» (Роман Лабай — співзасновник), яке провадить свою діяльність в с. Гряді, взялося за пошиття захисних комбінезонів і масок та бахілів для медпрацівників.

Як розповів газеті менеджер виробництва Володимир Борис, незважаючи на
те, що сьогодні карантин офіційно продовжено, його команда майже в повному складі вийшла з карантину. І взялася до праці. Безперечно — в масках, з антисептиками і на безпечних відстанях.

«Ми долучилися до ініціативи приватних підприємств Львівщини  і скоріше вже навіть більше до справжнього волонтерського руху, покликаного допомогти нашим медикам. Так, за добу команда встигає зшити більше сотні захисних комплектів, куди входять костюми, бахіли і маски. Комбінезони — з матерії високої щільності, цупкі. Врахувавши при виготовленні комплектів всі необхідні норми (якість тканини, зручність у носінні тощо), можемо констатувати, що наша  продукція служитиме якнайкращим захистом для медичних працівників.

Надіємось, що найближчим часом підприємство увійде у звичний ритм роботи. Адже на сьогодні маємо чимало замовлень, не пов’язаних з допомогою нашим медикам. Тому намагаємось якомога більше годин праці віддавати для пошиття спецзамовлень».

Наостанок, ПП «НОВЕЛТІ» пропонує достойно заробляти в Україні, а не за кордоном. Фірма, як завше, запрошує на роботу швачок, що
мають бажання працювати у сфері легкої промисловості.

 Звертатися за тел.:

(063) 140 57 60, (098) 332 18 99.

Зоряна ГУМНИЦЬКА