Головна Освіта Більш ніж півсотні осіб на Львівщині пройшли навчання для сільськогосподарських дорадників

Більш ніж півсотні осіб на Львівщині пройшли навчання для сільськогосподарських дорадників

64
0

Навчання відбувалося за оновленою програмою з урахуванням пропозицій дорадчих служб області.

На Львівщині завершилось навчання для сільськогосподарських дорадників, яке тривало впродовж двох тижнів на базі Львівського національного університету природокористування.

Понад 50 осіб долучилися до освітнього процесу, 11 з яких прийшли підвищити кваліфікацію, а 40 – вперше пройшли навчання.

В межах навчання потенційні дорадники ознайомились із напрямами діяльності, зарубіжним досвідом функціонування дорадчих служб, методами консультаційної діяльності, основними принципами планування та розробки освітніх програм, використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, а також юридичними, економічними та екологічними аспектами тощо. За результатами навчань слухачі склали підсумковий тест.

За результатами кваліфікаційного іспиту сільськогосподарським дорадникам та експертам-дорадникам видадуть кваліфікаційні свідоцтва, що попередньо запланували на початок 2024 року.

Підготовка фахівців в сфері дорадництва проходить в рамках імплементації системи знань та інновацій в сільськогосподарській галузі (AKIS), що впроваджується на Львівщині Проектом Європейського Союзу «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA).