Головна Освіта Майбутній вибір – за випускниками

Майбутній вибір – за випускниками

212
0

Із метою проведення профорієнтаційної роботи щодо вступу випускників шкіл у вищі навчальні заклади та згідно з наказом обласного військового комісаріату й наказом  штабу оперативного командування «Захист»  була організована та проведена зустріч учнів 10-11-х класів 14 шкіл району Жовківської зони з представниками облвійськкомату та викладачами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові.

Минулоріч теж відбувалась така зустріч, проте лише з учителями предмету «Захист Вітчизни». Цього року, як розповів методист ІМЦО Михайло Козак, обласне керівництво дослухалось до пропозицій місцевих педагогів та вирішило організувати зустріч з учнями, кому невдовзі обирати майбутній фах.

В актовому залі Жовківської ЗОШ № 3 до старшокласників та їх наставників прибули майор Микола Якимович, представник обласного військового комісаріату, майор Павло Розгон з Жовківського районного військового комісаріату, капітан Ігор Притула, викладач Національної академії сухопутних військ, та сержант Андрій Пец, курсант-другокурсник, що брав участь в АТО під Слов’янськом. Воїн разом із наставниками і презентував школярам Національну академію, учні дізналися про правила прийому до академії, процедуру прийняття документів, цікавилися, які предмети викладаються, яких військових спеціальностей можна набути тощо.

До речі, Жовква вже має свого курсанта в Академії. Ним минулоріч став випускник Жовківської ЗОШ № 1 Раїс Овчієв.

Старшокласники дякували гостям за корисну інформацію та гаряче аплодували  Андрію Пецу, воїну, герою, справжньому захиснику України.

Надія Байбула.