Головна Освіта Що за диво — наша мова!

Що за диво — наша мова!

310
0

Згідно зі шкільним планом роботи від 10 до 14 листопада в  Жовківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 проходив Тиждень української мови та літератури, який проводила вчитель української мови та літератури Наталія Борюшкіна.  Метою проведення тижня було підвищення загальної мовної культури, прищеплення любові до української мови.

Було проведено низку виховних заходів. Розпочався тиждень урочистою лінійкою «Що за диво — наша мова!», у якій взяли участь учні 9-А та 6-А класів, ознайомивши школярів з історією української мови та прочитавши віночок поезій.

Бібліотекар школи підготувала тематичну книжкову виставку «Український словоспів». Протягом тижня учні школи ходили у вишиванках. Класні керівники провели виховні години на тему «Мовленнєвий етикет».

У вівторок відбувся конкурс читців-декламаторів та юних поетів, присвячений Дню української писемності та мови.

У четвер у наполегливій боротьбі та захопливій атмосфері пройшов конкурс мовознавців «Мова моя калинова» серед учнів 6-А класу, який представили команди «Патріоти України» та «Без верби і калини нема України». Гра була емоційною та цікавою. Команди активно відповідали на запитання. Турнір закінчився із однаковим результатом для обох команд — бойовою нічиєю.

У п’ятницю в школі відбувся ярмарок «Щедрість української землі». Чудовим завершенням тижня став вечір-зустріч зі сліпим кобзарем Лайошем Молнаром і його дружиною, дитячою  письменницею Тетяною Фроловою. Їх спів під кобзу викликав неабиякий інтерес та захоплення.

Наталія БОРЮШКІНА, 

вчитель української мови та літератури.