Головна Освіта День народження Лесі Українки

День народження Лесі Українки

257
0

У день народження Лесі Українки працівники молодшого відділу районної дитячої бібліотеки спільно з учнями 2 – Б класу Жовківської ЗОШ № 1 (класний керівник Олена Гнатівна Козак) провели голосні читання поезії поетеси.

Проведенню цього заходу передувала оформлена книжкова експозиція «Поетичний світ Лесі Українки», на якій була представлена література про її життя і творчість, твори, написані для дітей.

Працівник бібліотеки Марія Токарчук ознайомила дітей з біографією Лесі Українки, зокрема, дитячими та юнацькими роками поетеси, розповіла про той світ, в якому вона жила і виховувалась.

Для найменших своїх читачів Леся Українка написала чимало віршиків та казок. Прочитавши їх, діти глибше познайомляться з творчістю поетеси, зацікавляться її творами.

«Сподіваюся, — наголосила бібліотекар, — що ви завжди будете звертатися до її віршів, які вчать нас любити Україну, любити і розуміти людей, бути мужніми і водночас ніжними. Устами своєї героїні Мавки Леся каже: "Ні, я жива, я буду вічно жити. Я в серці маю те, що не вмирає!".

Нехай і у ваших серцях вічно горить вогник Лесиної поезії і зігріває душу».

За гарне декламування віршів діти одержали призи і солодощі від організаторів заходу.

Надія Хомишин.