Головна Освіта Реклама як художнє явище сучасності

Реклама як художнє явище сучасності

318
0

На базі Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося методичне об`єднання вчителів художньої культури Добросинського освітнього округу.

Під час проведення семінару вчитель  Іван  Марцін дав відкритий урок у 9 класі на тему "Дизайн і реклама. Види дизайну та особливості, реклама як художнє явище сучасного світу" (на світлині). На відкритому уроці учні класу були поділені та працювали в двох групах, виконували завдання щодо опрацювання нового матеріалу через використання інтерактивних методів навчання, таких як постановка проблемного питання, метод дискусії, завдання випереджуючого характеру, мозкового штурму. За допомогою ІКТ учні знайомилися з різноманітними видами дизайну та особливостями сучасної реклами. Друга частина уроку була практичною. Перед школярами було поставлено завдання придумати дизайн та виготовити макети театральної афіші (І група) і рекламного буклета театральної вистави (ІІ група) до п`єси Івана Котляревського "Наталка Полтавка". Учні впоралися з цим завданням та презентували свої роботи перед учасниками семінару.

Надзвичайно активно брала участь на уроці учениця Ольга Пирсько, котра крім того, що виконувала роль керівника групи, активно працювала під час теоретичної частини, разом з іншими дітьми продумала і виконала дизайн театральної афіші, а також, уже під час захисту учнівських робіт, заспівала арію Наталки Полтавки з однойменної опери Миколи Лисенка, чим вразила всіх присутніх учителів та учнів.

Під час обговорення відкритого уроку директор школи Неоніла Гнатюк зробила глибокий аналіз цього навчального заняття, до обговорення долучились усі вчителі — учасники методоб`єднання, котрі висловлювали найщиріші побажання вчителю та працівникам Кунинської школи.

Наш спецкор.