Головна Освіта Директори позашкільних навчальних закладів області знайомляться з досвідом роботи на Жовківщині

Директори позашкільних навчальних закладів області знайомляться з досвідом роботи на Жовківщині

281
0

Згідно з наказом Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти № 61-2 від 14.11.2013 року на базі Жовківського центру творчості відбулося засідання обласного зонального методоб’єднання директорів позашкільних навчальних закладів. Участь у методоб’єднанні  взяли директори з міст Сокаля та Великих Мостів, Червонограда, м. Соснівки Сокальського району, м. Лопатино Радехівського району, м. Рави-Руської Жовківського району, а також координатор роботи методичних об’єднань методиста кабінету координаційно-методичної діяльності ЛОІППО О. П. Наконечна та методист ІМЦО відділу освіти Жовківської РДА О. О. Боровець.

Учасники методоб’єднання ознайомилися з приміщеннями Центру творчості, у комп’ютерному класі попрацювали з сайтом Центру творчості, створеним у січні місяці Віталієм Сайком.

Про розвиток позашкільної освіти у Жовківському районі розповів методист ІМЦО відділу освіти Жовківської РДА О.О. Боровець.

Після переглянутого відеофільму про діяльність Жовківського центру творчості гості розійшлися по заняттях гуртків. Заняття на тему «Паперопластика. Виготовлення привітальної відкритки» провела керівник гуртка «Родзинка» М. О. Шульга. Керівник гуртка народного танцю Н. С. Конопка провела музичне заняття для групи «Ромашка» школи «Малюк» на тему «Активізація та розвиток творчих здібностей дітей за допомогою музики та вправ, що містять імітаційний характер. Вивчення поворотів на місці ліворуч та праворуч». Вікторія Кирилюк, керівник народної вокальної студії, провела заняття з групою дошкільнят «До» на тему «Розвиток музичних і вокальних здібностей. Вправи для розвитку метроритмічного слуху. Робота над піснями «Дощик», «У лісі», «Чарівничок».

Директор Центру творчості І. С. Чурій представила увазі присутніх презентацію «Основні аспекти діяльності та управління у Жовківському центрі творчості», де у різноманітних формах було відтворено досвід роботи позашкільної установи.

Вразила гостей екскурсія «Вулицями древнього міста Жовква», проведена Омеляном Олексійовичем Боровцем. Коротка історична довідка, відвідування величного костелу Святого Лаврентія, древньої церкви Святої Трійці викликало багато позитивних емоцій і подиву.

Проведене засідання методичного об’єднання отримало багато схвальних відгуків присутніх директорів позашкільних закладів області.

Наш кореспондент.