Головна Освіта Державні закупівлі в системі Prozorro

Державні закупівлі в системі Prozorro

216
0

Минулого четверга у  Жовківській РДА за ініціативи відділу економіки та торгівлі (керівник Володимир Свідняк) проходив семінар-навчання щодо особливостей застосування Закону України «Про публічні закупівлі» за участю керівників та бухгалтерів головних розпорядників бюджетних коштів Сокальського, Жовківського районів та м. Червонограда під головуванням голови Жовківської РДА Надії Щур, за присутності  заступників голови Жовківської РДА та голови Жовківської райради Юрія Дубневича та Алли Жук (на світлині).

Закон «Про публічні закупівлі», підписаний Президентом України 16 лютого 2016 року, є основою для наступного етапу реформи державних закупівель: переведення всіх державних тендерів у електронний формат. Цей крок дозволить поширити ефект пілотного проекту електронної системи ProZorro на всю країну.

Агент-тренер електронної системи ProZorro у Львівській області Мінекономрозвитку України Мирослав Сімка детально розкрив широке коло питань, які використовуються при проведенні закупівель за бюджетні кошти за системою ProZorro.

Зауважмо, що з 1 серпня 2016 року усі тендерні закупівлі будуть проводитися через електронну систему. Вона уже зарекомендувала себе як дієвий механізм проведення закупівель та економії бюджетних коштів.

Семінар дозволив присутнім розпорядникам бюджетних коштів набути практичних навичок щодо закупівель товарів, робіт та послуг.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.