Головна Освіта Логічний батл – учні шкіл Львівщини замагалися за першість в інтелектуальному конкурсі

Логічний батл – учні шкіл Львівщини замагалися за першість в інтелектуальному конкурсі

93
0

15 учнівських команд з Львівщини взяли участь в обласному інтелектуальному конкурсі з математики “Логічний батл”. Захід організували працівники комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук» спільно з викладачами  механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

До участі в конкурсі долучилися учні навчальних закладів з Яворова, Дрогобича, Зимної Води, Нового Яричева та Львова.   Учасники конкурсу пройшли відбірковий тур, який складався з трьох раундів – логічні задачки-хвилинки. За підсумком у фінал інтелектуальних змагань вийшли 6 команд.

Першість у фіналі здобула  команда учнів Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені Івана Франка – “ЛФМЛ”.

Друге місце розділили команди львівського ліцею №52  – “Інтеграл” та Львівської гімназії “Євшан” – “Інтелектуали”. Третє місце вибороли команди – “Наша Вільна Команда” Городоцького НВК №2 І-III ступенів “ЗЗСО І ступеня-гімназія”, “Веселі математики” з львівської школи №65 та “Шалені математики” від клубу “Шалені математики”.

Колектив Львівської обласної Малої академії наук дякує юним математикам за активність, а їхнім наставникам за професійність та допомогу у проведенні конкурсу для молоді.