Головна Листи Діяльність Львівського обласного пластового центру презентували під час молодіжного форуму Youth Speak...

Діяльність Львівського обласного пластового центру презентували під час молодіжного форуму Youth Speak Forum

111
0

Команда комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний пластовий центр» презентувала український скаутинг на молодіжному форумі Youth Speak Forum. Захід відбувся 19 – 20 листопада у Львові, його організували представники молодіжної організації AIESEC Ukraine. Тема форуму: «Вогонь запеклих не пече». В рамках панельних дискусій з молоддю спілкувалися історик Ярослав Грицак та мандрівник Орест Зуб.

«Наша колега – фахівець з комунікацій Юлія Кравченко розповіла учасникам форуму про діяльність Пласту та про важливість залучення юнаків й дівчат до організації. Вона також розказала, про участь пластунів-військових у захисті українських кордонів, роботу гуманітарних штабів. Пластові осередки зараз активно допомагають внутрішньо переміщеним особам, проводять  заняття з молоддю в умовах війни», – повідомили у пластовому центрі.

Увага учасників форуму найбільше була зосереджена на підтримці ініціатив молоді, спрямованих на перемогу України. Адже щоденно тисячі молодих волонтерів  допомагають військовим, медикам, внутрішньо переміщеним особам.

Організатори форуму також ініціювали та проводять збір коштів на закупівлю матеріально-технічного обладнання для підрозділів ДСНС у Херсонській області.