Головна Освіта Маленькі благодійники

Маленькі благодійники

365
0

Вже не один рік у Жовківській загальноосвітній школі № 1 напередодні новорічних та різдвяних свят проводять у приміщенні навчального закладу благодійний ярмарок. За час проведення цей захід полюбився як учням, так і їхнім батькам та вчителям. І щоразу у першій школі він стає все масштабнішим та яскравішим.

Цього разу численні смаколики були представлені у шкільній залі. Учні презентували свої роботи, які виготовили власноруч. Діти та їхні батьки постаралися на славу. Тут можна було придбати і духмяне печиво, тістечка, і домашні пиріжки, варенички і бублики, тортики. Словом, найрізноманітніші ласощі на будь-який смак.

Оскільки ярмарок був благодійним, то зібрані кошти, а саме 1000 гривень, школярі, побувавши із концертом у Львівському госпіталі, передали для військовослужбовців на лікування.

Ще приємна подія. Цьогоріч представники шкільного парламенту Жовківської ЗОШ № 1, зокрема президент Вероніка Войтович та віце-президент Максим Буцяк, писали проект на придбання портативної колонки для потреб школи (проведення різноманітних заходів, лінійок, танцювальних свят у навчальному закладі) вартістю 5600 гривень на Форумі ідей. Важливо, що цю ідею втілили у життя. Звукову апаратуру для шкільної громади придбала Жовківська міська рада.