Головна Освіта Майстер-клас із писанкарства

Майстер-клас із писанкарства

230
0

19 квітня на базі Кунинської ЗОШ І – ІІ ступенів пройшло методоб’єднання вчителів трудового навчання  Добросинського округу. Темою заняття було "Виготовлення дряпанок та писанок". "Кожен народ прагне увійти до світової цивілізації зі своїм національним культурним здобутком.  Для української нації достатньою є презентація навіть одним мистецьким твором — писанкою", — писав Богдан Губель.

Майстер-клас із писанкарства проводив учитель трудового навчання Леонід Гжебінський. Педагоги мали можливість побувати на сучасному уроці, побачити не тільки методику уроку, а разом із учнями поринути  у чарівний світ писанкарства: довідатись про історію української писанки та її місце в житті українського народу, ознайомитись із різними видами орнаментів,  технік писанкарства, опанувати технологію виготовлення писанок. За допомогою медійних засобів учасники семінару побували в музеї писанки в м. Коломиї, побачили  в м. Вегревілі, що в Канаді, найбільшу у світі писанку. Після молитви, під чарівні звуки музики учні  виготовляли  дряпанки і писанки. Захист робіт показав, що учні школи дійсно шанують, зберігають і примножують традиції українського народу.

Директор школи  Неоніла Гнатюк дала глибокий аналіз проведеного заходу і подякувала вчителю за роботу, яку він проводить із національного і духовного виховання  учнівської молоді.

Адміністрація школи.