Головна Освіта У Малопередримихівській школі було проведено літературно-музичну композицію

У Малопередримихівській школі було проведено літературно-музичну композицію

348
0

«Так натхненно дзвонять Великодні дзвони» — під такою назвою у Малопередримихівській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено літературно-музичну композицію.

Свято свят і торжество торжеств» — так іменують Великдень християни усього світу. Це свято очищення душі і тіла. До нього готуються заздалегідь. Наводять чистоту в оселі. Малюють писанки, крашанки та печуть смачні паски. Саме цими словами розпочали учні дев’ятого  класу  величне дійство напередодні Великодня. Цікаво й зворушливо учні Малопередримихівської школи розповідали про роль Великодня у житті людини, про традиції святкування, і як вони зберігаються та примножуються в Україні.

Особливе місце у виступі було відведено символу Великодніх свят – писанці, та її ритуальному виготовленні, зокрема, які орнаменти при цьому використовуються, які   є методи розмальовування. Цікаво, що у всіх без винятку країнах яйця фарбують у червоний колір цибулинами. А у розписі є багато сонячного мотиву — джерела всього сущого на землі. Прозвучали на виступі і різноманітні веснянки, гаївки у неперевершеному виконанні дівчаток п’ятого класу.

Виступ школярів  збагатив усіх духовно і засвідчив те, як радісно і велично Великдень зустрічають і святкують не лише дорослі, а й діти.

Цікаве дійство підготували педагог-організатор Ю. В Шумська, вчитель музичного мистецтва Л. І Масляк та учні школи.

Ю. ШУМСЬКА