Головна Освіта Милосердя – найвища форма людського існування

Милосердя – найвища форма людського існування

254
0

Під таким гаслом розпочався тиждень духовності у Жовківській загальноосвітній школі № 2 І-ІІІ ступенів. На  щотижневій лінійці о. Григорій, ігумен Жовківського монастиря  оо. Василіян, вказав на важливість нашого духовного життя, на час, відведений нам Господом на Землі. Зокрема говорив про піст, наголосивши, що піст і молитва – це могутні крила, які наближають нас до Всевишнього.

Учителі разом з учнями розпочинали день з молитви з особливими проханнями: за мир в Україні, благополуччя в сім’ях, успішне навчання і людське милосердя. Впродовж тижня учні мали змогу подивитися фільми на християнську тематику. Діти писали твори, вірші, малювали малюнки, активно долучалися до проведення тижня духовності.  У п’ятницю вчителі спільно з учнями переживали страждання Ісуса Христа на Хресній дорозі.

Тиждень духовності завершився, але сподіваємося, що школярі справді наблизились до Бога та замислились над своїми вчинками, щоб у майбутньому стати не лише освіченими, а й добрими та побожними людьми, сповненими милосердя.

Тетяна Гожельник, учениця 9-Б  класу.