Головна Освіта Заради найкращого майбутнього своїх дітей

Заради найкращого майбутнього своїх дітей

292
0

Сім’я в XXI столітті стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечити їй належні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку.

Для кожної дитини батьки — це головні люди, які розуміють її, дадуть їй пораду. Але хто ж допоможе сім’ї  у здобутті педагогічних знань? Звичайно, це школа. Від того, як буде побудовано місток між батьками, дітьми й школою, залежить навчання  наших дітей, роль їх у дитячому колективі, психологічна зреалізованість і захищеність.Тому у Жовківській ЗОШ № 2 відбулись загальношкільні батьківські збори, на яких йшлося про фізичне та духовне здоров’я дітей.

Отець Артемій розповів про те, як формувати  розвиток духовних та матеріальних благ у сім’ї, наголосив на важливості контролю учнів  з боку рідних та допоміг батькам зрозуміти необхідність виховання дітей на власному прикладі.

Лікар-педіатр Х. Рижова розповіла про найбільш поширені інфекційні захворювання, способи їх запобігання та лікування, пояснила батькам, що в більшості випадків фізичне здоров’я залежить від правил дотримання гігієни в сім’ї не тільки дітьми, а й дорослими.

До того ж шкільний психолог Т. Василишина наголосила на тому, що дитина не може бути фізично та духовно здоровою, якщо її психологічний  стан не відповідає певним нормам. Внутрішній стан дитини формується з  народження, тому кожен дорослий член сім’ї повинен пам’ятати: поведінка дитини – це наслідок усього, що відбувається вдома.  

До школи завітала мама випускника Євгена Горбачова, який  разом із товаришами служить у зоні АТО, захищаючи нашу Вітчизну. Вона висловила щиру подяку від воїнів за гостинці, малюнки та обереги, які виготовляли учні школи зі своїми батьками та вчителями. Бійці подарували школі прапор та збірки віршів.

Свій власний вірш про Україну прочитала учениця 9-Б класу Тетяна Гожельник, а учні школи заспівали пісні про сім'ю, про любов до своєї країни, про патріотизм, який є рушійною силою у вихованні підростаючого покоління.         

О. Стефанишин, учитель української мови.