Головна Освіта Молодь обирає здоров’я!

Молодь обирає здоров’я!

315
0

Цими днями відбувся районний етап VII-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!» на базі Жовківської ЗОШ №3 та Рава-Руського МБДЮТ, у якому взяли участь 210 учнів із 30 загальноосвітніх шкіл району.

Життя людини стрімке, цікаве, сповнене різних несподіванок, але у ньому існує те, що неможливо придбати, до чого треба відноситись відповідально та серйозно, — це здоров’я. Особливої уваги потребує молоде покоління, усвідомлення кожною людиною цінності здоров’я, розуміння ролі здорового способу життя та формування на цих основах індивідуальної поведінки, уміння приймати  відповідальні рішення та робити свій вибір на користь здорового способу життя. Робота щодо формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя органічно вплітається в щоденну канву роботи відділу освіти Жовківської райдержадміністрації.

Учасники конкурсу продемонстрували ґрунтовні знання про здоровий спосіб життя, високий рівeнь інформованості з питань профілактики  тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, добрі вокальні, хореографічні  та спортивні здібності. Представили світлини та плакати на відповідну тематику.

Згідно рішення   журі районного етапу конкурсу переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!» на кращу літературно-музично-театрально-спортивну міні-композицію  стали  команди загально-освітніх шкіл: І місце — команда  учнів   Зашківської  ЗОШ  I-III ст.; команда  учнів   Потелицької  ЗОШ  I-III ст.

У номінації на  кращий плакат: І місце — Марта Клячківська, Юлія Ріпак, уч. 11 кл. Жовківської ЗОШ № 1  I-III ст., Ярина Мастикаш, уч. 9 кл. Потелицької ЗОШ I-III ст.

У конкурсі на  кращі світлини: І місце — Іванна Ціх, уч. 9 кл. Рава-Руської школи-інтернат, Максим Комарець, уч. 6 кл. Рава-Руської школи-інтернат, команда  учнів   Мокротинської  ЗОШ  I-III ст.

Було відзначено якісну підготовку та змістовний виступ команд Бишківської, Магерівської ЗОШ І-ІІIст., Артасівської, Боянецької, Крехівської та Синьковицької ЗОШ І-ІІст.

Команда   учнів  Зашківської ЗОШ І-ІІIст., які стали переможцями, братиме участь в обласному етапі VII-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!».

В. Селіверстова, методист ІМЦО.