Головна Освіта На Жовківщині стартував молодіжний вишкіл “Джура-прикордонник”

На Жовківщині стартував молодіжний вишкіл “Джура-прикордонник”

309
0

11 жовтня, на території Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» відбулося урочисте відкриття молодіжного вишколу «Джура» в рамках відзначення Дня захисника України.

«Дорогі учасники, я вам щиро бажаю, щоб цей вишкіл був для вас змістовним, щоб ви здобули нові знання, нових друзів, поділилися своїми здобутками з іншими», – зазначив у вітальному слові заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич.

140 учасників із Львівської області протягом 11-14 жовтня проведуть чотири насичені дні.

Юнаки та дівчата практично відпрацюють навички, необхідні для розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Цей вишкіл – це не лише можливість здобути теоретичні знання, спробувати на практичних заняттях ті чи інші речі, здобути нових друзів, це можливість того, аби у вас в душі зародилася ще більша гордість, за те, що ми з вами українці. Сподіваємось, що упродовж цих днів ви отримаєте ті знання, які зможете потім популяризувати серед своїх друзів і залучати все більше і більше людей до великої ініціативи та ідеї.

На Жовківщині стартував молодіжний вишкіл 'Джура-прикордонник'