Головна Свято На Жовківщині відзначили День захисника України

На Жовківщині відзначили День захисника України

498
0

11 жовтня у районному народному домі м. Жовква День захисника України відзначили святковим концертом «Мужні та незламні».

14 жовтня – важлива та символічна дата для українців. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна, з 2014 року, й День захисника України.

Це свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. День захисника України — це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Це свято захисників України — воїнів усіх силових відомств, добровольчих підрозділів, а також ветеранів та майбутніх оборонців України.

На Жовківщині відзначили День захисника України

Розпочався святковий захід під звуки гімну українських націоналістів. Священники з усіма присутніми помолилися за Україну та військовослужбовців. Свято продовжилося чудовим патріотичним концертом, який підготували колективи Жовківщини. У святковій програмі згадали героїчні сторінки історії України, подвиги захисників нашої Батьківщини.

Мільйони українців віддали своє життя за народ та державу. Захисники нашої держави і сьогодні на лінії вогню стоять на сторожі територіальної цілісності та незалежності, віддаючи за нашу свободу найцінніше – життя. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам´ять загиблих у війні на сході України, а учнівська молодь поклала квіти до могил вояків УПА, могили Володимира Турчина та могили захисників України. За самопожертву, допомогу та підтримку військовослужбовців перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, голова районної ради Роман Горбань та учасник АТО Володимир Клепач вручили військовим капеланам, медикам та благочинним підприємствам подяки та нагороди.

На Жовківщині відзначили День захисника України

На Жовківщині відзначили День захисника України

На Жовківщині відзначили День захисника України

Із тематичними пісенними й танцювальними композиціями виступили солісти та колективи району. На урочистому святі були присутні воїни різних поколінь, військовослужбовці, керівництво району та міста, учнівська молодь та громадськість.

Опісля урочистих заходів керівники району зустрілися з учасниками АТО та членами їхніх сімей, аби за теплим чаєм та відвертою розмовою поспілкуватися про проблемні питання.

На Жовківщині відзначили День захисника України