Головна Освіта На Жовківщині створено ансамбль «Освітяночка»

На Жовківщині створено ансамбль «Освітяночка»

320
0

Ансамблі, як люди… У них свої долі, свій вік… Нещодавно за ініціативи Любові Іванівни Масляк, вчитель музики, на базі Малопередримихівської ЗОШ створено ансамбль «Освітяночка». Для молодих і завзятих вчителів ансамбль став другою родиною. Дружня команда працює разом і дарує дітям свої знання та вміння. Особливим прикладом навчає школярів взаємовідносинам, любові та відданості своїй улюбленій справі. А ще бачити добро і красу навколо себе, любити свою країну, поважати батьків.

— Музика – універсальна мова, позбавлена вербальних обмежень. У пісні чи не найглибше можна виразити ті загальнолюдські духовні ідеали, потуги й істини, що їх часом так легко згубити на дорозі життєвих випробувань, — підкреслила у розмові керівник ансамблю Любов Іванівна.

Жодне свято, яке відбуватиметься у стінах школи, не проходитиме без участі співочих молодих вчителів. І сьогодні уся малопередримихівська шкільна родина має можливість насолоджуватися чудовим голосом і колоритним звучанням української пісні у виконанні «Освітяночки».

Зоряна ГУМНИЦЬКА.

На світлині: у виконанні «Осві-тяночки» звучить пісня на слова Т. Шевченка.