Головна Освіта Про поїздку в Карпати учнів Жовківщини

Про поїздку в Карпати учнів Жовківщини

854
0

Днями учні Новоскварявської та Мервичівської шкіл здійснили поїздку в Карпати. 50 дітей від 5 до 10 класів протягом двох днів подорожували чудовим прикарпатським краєм, милуючись природою.

Організатором поїздки виступила завуч, вчитель географії Новоскварявської школи Юлія Василівна Романчук разом з вчителем історії та географії Мервичівської школи Олександрою Миколаївною Микитишин та вчителем християнської етики  о. Романом Малькевичем.

Протягом першого дня учні відвідали славний Галич, де під проводом екскурсовода мали цікаву історичну подорож у минуле, відвідавши храм та  руїни замку. Опісля прибули до м. Яремче, де знову ж мали екскурсію в Карпатському національному заповіднику «Скелі та печери Довбуша», придбали гуцульські сувеніри та милувались місцевим водоспадом.

Прибувши увечері до готелю у Ворохту, діти смакували шашликом та споглядали на захід сонця.

Наступного дня з самого ранку всі разом вирушили до найвищої вершини України гори Говерли, висота якої сягає 2061 м. Під проводом гіда по дорозі діти мали короткі зупинки, для того щоб відпочити та послухати  цікавинки з історії національного заповідника. Досягши вершини, милувались величчю Божого творінняКарпат. На вершині всі учасники підняли прапор України та заспівали Гімн держави. Після спільних фотографій спускались назад. Спільна молитва супроводжувала дітей як на початку, так і в кінці.

Втомлені, але надзвичайно задоволені, всі учасники повернулись до своїх домівок

Подав о. Роман Малькевич.