Головна Політика Про призов громадян на строкову військову службу в травні-липні 2014 року

Про призов громадян на строкову військову службу в травні-липні 2014 року

169
0

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Військового комісара

Жовківського районного військового комісаріату

06 .05. 14                         м. Жовква                                  № 36

Про призов громадян на строкову військову службу в травні-липні 2014 року

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», протягом травня-липня 2014 року провести призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Жовківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1996 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1995 – 1989 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Жовква, вул. Дорошенка, 9а, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат до «10» червня 2014 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Жовківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

7. У відповідності до Директиви НГШ ЗС України ДГШ-1 від 17.01.2014 року призовників, які судимі без позбавлення волі, не мають базової середньої освіти, на засідання районної призовної комісії не викликати та зараховувати до складу резерву без виклику.

Андрій КУЗЬМИЧЕВ,

військовий комісар

Жовківського районного військового комісаріату,

підполковник.